PÕLLUMAADE OST OÜPÕLLUMAADE OST OÜ on loodud Tartus, 2011.aastal ning põhineb Eesti kapitalil. Ettevõtte põhitegevusala on põllu-, rohu- ja metsamaade ost. Oma klientidele pakume ladusat ja professionaalset asjaajamist nii kinnistute müügil kui ka ostul, samuti lepingute sõlmimisel. Meie peamine koostööpartner on Lignator Maa.


Meie koduleheküljelt leiad rohkem informatsiooni pakutavate teenuste ja müügiobjektide kohta. Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meie kliendihaldurile.

Põllumaade Ost OÜ

Ostame põllu- ja rohumaad üle Eesti!

PÕLLUMAADE OST OÜ on eesti kapitalil põhinev põllumaa kokkuostuga tegelev põllumajandusettevõte. Ostame põllumaad, et kasvatada põllumajanduslikke saadusi. Samuti taastame põlde ning tegeleme põllu rendiga. Maksame teile alati turu kõrgeimat hinda, et selles veenduda, küsige hinnapakkumist.

ROHKEM INFOT
Põllumaa Ost
Põllumaa Müük

Põllumaa Müük

Müüge oma põllumaa meile, meie pole vahendajad ning maksame alati õiglast ning turu kõrgeimat hinda. Kui vajate abi tehniliste nüanssidega, mis puudutab põllumaa müüki, aitame teid meeleldi. Võtke ühendust ning koos meie kogenud personaliga leiame teile sobiva lahenduse.

LOE EDASI

Põllumaa rent

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

VAATA PAKKUMIST LÄHEMALT
Põllumaa Rent
Rohumaa Ost

Rohumaa ja haritava maa ost

Soovite müüa rohumaad? Ostame ka võsastunud, või unarusse jäetud rohumaa kinnistuid. Maksame rohumaa eest kuni 4000€/ha olenevalt kinnistu asukohast ning seisukorrast. Kui teil on pakkuda müügiks haritavat maad, või mis iganes tüüpi rohumaad, küsige hinnapakkumist.

LOE LISA

Ostame ka talu- või hüpoteegiga põllukinnistuid!

Kas teie põllumaa on kaetud hüpoteegiga? Või soovite müüa põllumaad koos taluga? Võtke meiega ühendust, et saada individuaalne pakkumine.

Rohkem infot!